LV

BY

EN

Plačiau apie „Volunta parket“ Apie „HOMAG FPR“ stakles

Įmonėje „Volunta parket“ sumontuota profiliavimo linija. Kadangi profiliavimas šiai įmonei turi lemiamą reikšmę, pasirinkta „HOMAG FPR 225/226“ profiliavimo linija.

Klientas: „Volunta parket“

2008-05-09

Gamybos įmonė „Volunta parket“ įkurta 1992 m. Šiauliuose. Per praėjusius kelerius metus įmonė nuolat augo. 3000 m2 patalpose kasmet pagaminama virš 350 00 m2 dvisluoksnio arba trisluoksnio parketo iš ąžuolo, uosio, buko ir maumedžio. Nuolat investuodama į gamybos techniką, įmonė „Volunta parket“ tapo viena iš pirmaujančių pramoniniu būdu pagamintų grindinių dangų tiekėju Pabaltyje. Kaip įmonės sėkmę, jos direktorius Darius Burba pažymi eksportą į Vakarų Europos šalis. Atitinkamai pagal tai buvo aiškiai suformuluoti reikalavimai profiliavimo mašinai: didžiausias tikslumas griežtomis taupymo sąlygomis. Kaip tik šiomis savybėmis ir pasižymi „HOMAG“ staklės „FPR 225/226“, kurias pasirinko ši įmonė.

Kompaktiška profiliavimo linija suteikia parketo išvaizdai paskutinius štrichus. Į pirmąją mašiną rankiniu būdu paduodamos lentos, kur jos išilgai profiliuojamos. Galiausiai ruošiniai transportuojami į antrą mašiną, profiliuojančią skersai. Anot Dariaus Burbos, tikslaus sujungimo galimybė yra labai svarbus pardavimo argumentas. Kadangi profiliavimas turi tam lemiamą reikšmę, pasirinkta „HOMAG“. Kitose srityse parketo gamintojo požiūris taip pat yra orientuotas visų pirma į tai, kad klientai būtų visiškai patenkinti.

Produktyvumas

Kaip papildomą kriterijų, lėmusį apsisprendimą dėl „HOMAG“ įrenginių, „Volunta parket“ direktorius išskiria produktyvumą. Darbo laikas, per kurį gaminamas vienas kvadratinis metras parketo, yra ypač svarbus rodiklis. Kvalifikuotas konsultacijas bei servisą, kuriuos „HOMAG“ gali pasiūlyti, p. Burba pamini kaip antrą svarų argumentą.