LV

BY

EN

Nedideliame Baltarusijos mieste įgyvendintas stambus skydinių-karkasinių namų gamybos projektas. Tai pirmoji tokio tipo gamykla Baltarusijoje.

Klientas: Bellesbumprom

2008-02-15

Nedideliame Baltarusijos mieste įgyvendintas stambus skydinių-karkasinių namų gamybos projektas. Tai pirmoji tokio tipo gamykla Baltarusijoje. Prie šio projekto įgyvendinimo prisidėjo ir UAB „Lintera“. Staklių montavimas ceche prasidėjo 2007 gruodį.

Darbų įgyvendinimui panaudota standartinė „WEINMANN“ kompanijos technologinė schema, kuri padalinta į du srautus: pirmasis – pagrindinis, gaminantis sienų skydus, antrasis – tai nestandartinių elementų gamyba: stogų sistemų, perdangų, stogo dangų, fasadų, plokščių paruošimas ir t.t., bei sumontuotos vokiečių gamintojo „WEINMANN“ įrenginiai.

Plokščių pjovimui buvo montuojamos „MARTIN“ ir „HOLZMA“ įmonių staklės. „HOLZMA“ yra galingos, greitai pjaunančios staklės, skirtos pjauti paketais. Šiose staklėse buvo sumontuotas specialus papildomas paketas, skirtas pjauti gipso kartonui, turinčiam abrazyvo savybių. „MARTIN“ staklės skirtos gaminti ruošinius su užlaidomis fasadų apdailai. Šių staklių pagrindas pagamintas iš plieno ir betono – įrenginys praktiškai nevibruoja ir yra ypatingai stabilus, todėl pjovimo darbai atliekami greitai, tiksliai ir kokybiškai.