LV

BY

EN

Plačiau apie „WIKA“

Įmonė nuolatos modernizuoja gamybos linijas, montuojami garsiausių gamintojų įrenginiai. UAB „Lintera“ jau daugelį metų bendradarbiauja su AB „Rokiškio sūris“ ir tiekia Vokietijos gamintojo „WIKA“ matavimo prietaisus.

Klientas: AB „Rokiškio sūris“

2008-09-09

Rokiškyje specializuota sūrių gamybos įmonė buvo įkurta 1964 metais ir jau po kelerių metų tapo viena pirmaujančių šalies sūrinių, o aukštos kokybės sūriai ir sviestas garsėjo toli už šalies ribų. 1992 metais įmonė viena pirmųjų šalyje tapo akcine bendrove. 1994 metais ji sulaukė pirmųjų užsienio investuotojų, o 1997 metais užsienio kapitalo investicijos pasiekė 2 mln. JAV dolerių. 1999 metais, įžvelgę nuoseklią įmonės plėtrą ir patikėję įmonės perspektyva, Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas kartu su „Bank of Bermuda“ investavo į „Rokiškio sūrį“ 40 mln. litų (11,5 mln. eurų). Dabar AB „Rokiškio sūris“ yra didžiausia ir moderniausia sūrių bei kitų pieno produktų gamybos įmonė ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos šalių regione.

Įmonė nuolatos modernizuoja gamybos linijas, montuojami garsiausių gamintojų įrenginiai. UAB „Lintera“ jau daugelį metų bendradarbiauja su AB „Rokiškio sūris“ ir tiekia Vokietijos gamintojo „WIKA“ matavimo prietaisus. Kadangi sūrių gamyba yra ypatingai sudėtingas procesas, naudojami matavimo prietaisai turi būti tikslūs, patikimi ir kokybiški.