LV

BY

EN

Daugiau nei „tik“ gręžimas ir kaiščių įstatymas

Komentarai įrašui Daugiau nei „tik“ gręžimas ir kaiščių įstatymas yra išjungti Naujos Technologijos, Pranešimai

Ekonomiškai baldų ir baldų komponentų gamybai smulkiose įmonėse bei pramonės įmonėse reikia daug patirties ir techninių žinių bei specialiai konkretiems poreikiams pritaikytos įrangos. Todėl „Koch“ siūlo 3 skirtingos komplektacijos „SPRINT“ staklių versijas: „Smart“, „Professional“ ir „Classic“.

 

 

KOCH Sprint

Jeigu „SPRINT-PTP-Smart“ ir „Professional“ yra suprojektuotos tik kaip gręžimo ir kaiščių įstatymo staklės su konkrečia įranga, tai „SPRINT-PTP-Classic“ modelį galima pritaikyti pagal kliento poreikius. Be gręžimo agregatų su individualiai valdomais špindeliais, galima integruoti pjovimo, frezavimo ir furnitūros įstatymo agregatus. „SPRINT-PTP-Classic“ staklėse gali būti naudojama skirtingų gamintojų furnitūra.

Visai neseniai „Koch“ pristatė stakles su pasukamu gręžimo ir kaiščių įstatymo agregatu (0° ir 45°).

Pagal individualius kliento poreikius „SPRINT“ staklėse buvo sumontuotas frezavimo agregatas skirtas vidinių rankenėlių frezavimui; vienu prispaudimu yra apdirbamos abi ruošinio pusės. Kiekvienas agregatas yra valdomas individualiai, jie tiksliai atkartoja ruošinio kontūrą pagal pasirinktos detalės programą. Siekiant apsaugoti ruošinio paviršių nuo pažeidimų, apdirbimo agregatai yra sumontuoti ant spyruoklių, kurios kompensuoja galimas ruošinių paklaidas.

Kito kliento staklėse buvo įrengta gręžimo ir kaiščių įstatymo stotelė su papildomu horizontaliu frezavimo agregatu. Klientas šias stakles naudoja griovelių frezavimui, gręžimui ir kaiščių įstatymui fasadiniuose rėmuose.

Darbo stalo ilgiai gali būti individualiai pritaikomi pagal kliento poreikius. Galimi darbinių stalų ilgiai: 700 / 1.300 / 1.800 / 2.500 ir 3.000 mm. Visos staklės pasižymi šiomis savybėmis: gerai apgalvota technologija, įtikinamos eksploatacinės savybės ir paprastas valdymas. Jos yra optimizuotos momentinei gamybai; perėjimas nuo vienų ruošinių matmenų prie kitų užima labai mažai laiko.