LV

BY

EN

Išmani sandėliavimo sistema ir pjovimo staklės

Komentarai įrašui Išmani sandėliavimo sistema ir pjovimo staklės yra išjungti Naujos Technologijos, Pranešimai

Kombinuotos išmanaus sandėlio ir pjovimo staklių sistemos yra pjovimo procesų ateitis, kadangi jos garantuoja potencialiai mažesnes išlaidas ir iki 40 procentų didesnį gamybos greitį. Kiti svarbūs privalumai: geriau struktūrizuoti procesai, mažesnės gamybos išlaidos ir patobulintos ergonominės savybės.

Klientai visame pasaulyje jau pasitiki kombinuotomis „HOLZMA“ ir „HOMAG“ Automation (anksčiau „BARGSTEDT“) išmanaus sandėlio ir pjovimo staklių sistemomis. Kada jos atsiperka? Kokie tai sprendimai ir kuo jie naudingi klientui? „HOLZMA“ ir „HOMAG“ Automation specialistai neapsiriboja standartiniais atsakymais į šiuos klausimus, kiekvieną atvejį jie aptaria individualiai su klientu.

Vienas dalykas yra akivaizdus: mažos ir vidutinės įmonės dabar taip pat didina savo pelningumą bei stiprina konkurencingumą naudodamos kombinuotas išmanaus sandėlio ir pjovimo staklių sistemas. Pasirinkdami „HOLZMA“ ir „HOMAG“ Automation, klientai viską gauna iš vienų rankų, todėl visus klausimus gali išspręsti per vieną kontaktinį asmenį. Giminingos „HOMAG Group“ kompanijos kartu kuria automatizavimo sprendimus ir tokiu būdu perteikia savo sukauptą patirtį kaip sistemų tiekėjai. Kitas svarbus faktorius – glaudus „HOMAG Group“ pardavimų ir aptarnavimo tinklo bendradarbiavimas: technikai ar atsarginės dalys visada pasieks klientą greitai bet kurioje pasaulio šalyje.

IŠLIEKA GREIČIAUSI

Greitis ir lankstumas yra esminiai mažų ir vidutinių įmonių privalumai. Kompanijos privalo įvykdyti užsakymus vis greičiau ir greičiau, ir tuo pačiu metu susidoroti su vis didėjančios medžiagų įvairovės bei mažesnės apimties vienetinių užsakymų iššūkiais. Tendencija krypsta link atskirų plokščių apdirbimo: ją reikia surasti, paskirti, atsargiai transportuoti į pjovimo stakles ir apdirbti. Šių užduočių nebeįmanoma ekonomiškai atlikti rankiniu būdu, be to, vis sunkiau rasti kvalifikuotų stalių bei dailidžių šiems darbams. Būtent todėl auga poreikis tokių sprendimų, kurie padeda lengviau planuoti ir valdyti gamybos procesą.

PROGRAMINĖ ĮRANGA STAKLIŲ DARBUI

„HOMAG Group“ kombinuotų sandėliavimo sistemų stiprioji savybė – tolygus apdirbimo ir žaliavų padavimo procesas. Tai garantuoja tiksliai koordinuoti programinės įrangos sprendimai: pradedant nuo projektavimo su „CAD/CAM“ sistemomis ir „HOMAG eSOLUTION„, toliau tęsiant su „HOLZMA“ optimizavimo sistema CutRite ir staklių valdymo sistema „CADmatic“ bei užbaigiant sandėlio valdymo programine įranga iš „HOMAG Automation“. Be to, galimi inovatyvių technologijų paketai, pavyzdžiui, automatiniam plokščių paėmimui, švelniam jų transportavimui ir detalių identifikavimui. Kai viskas tobulai koordinuota, gamybos greitis gali padidėti iki 40 procentų. Tai patvirtina praktiškai gauti rezultatai. Taigi, šiuo atžvilgiu, staklių varomoji jėga yra programinė įranga.

PASTABA: KLAUSYKITE, ŽIŪRĖKITE IR ĮSITIKINSITE

Tolygus duomenų perdavimo srautas yra išskirtinis „HOLZMA“ ir „HOMAG Automation“ kombinuotų-išmanaus sandėlio ir pjovimo staklių-sistemų bruožas lyginant su konkurentų siūlomomis sistemomis. Tai garantuoja tikslią sąveiką tarp pastūmos ir pjovimo grįžtančioms ir paduodamoms detalėms. Taigi, patarimas visiems besidomintiems: „Patikrinkite kaip organizuojamas procesas. Įsiklausykite kaip sklandžiai dirba pjūklas.“ Privalumus pastebėsite iš karto. „HOLZMA“ ir šios kompanijos pardavimo partneriai visame pasaulyje besidomintiems suteikia galimybę aplankyti klientus, kurie jau turi šias sistemas, ir gyvai susipažinti su jų darbu.