LV

BY

EN

STABILUS

Firma „STABILUS“ yra hidropneumatinių reguliavimo elementų (dujinių spyruoklių), hidraulinių vibracijos slopintuvų, hidraulinių durų elementų ir automatinių durų, bagažinės dangčių ir vartų atidarymo bei uždarymo sistemų gamintoja. Kompanija buvo įkurta 1934 m. Koblenz mieste. Šiandien STABILUS veikia visame pasaulyje – turi gamyklas 10 šalių 5 žemynuose. Be to, sukurtas pasaulinis pardavimo bei techninio aptarnavimo tinklas, o JAV, Japonijoje ir Singapūre veikia distributorių kompanijos. Firmos „STABILUS“ produkcija palengvina gyvenimą arba padaro jį tiesiog patogesnį daugelyje sričių. Todėl, Jums leidus, galime teikti, kad firmos „STABILUS“ produkcija užtikrina komfortą.

Firma „STABILUS“ yra pasaulinis gamybos linijų, dujinių spyruoklių ir hidraulinių vibracijos slopintuvų gamybos lyderis, Jos produkcijos ir pardavimų apyvarta viršija 100.000.000 vienetų. „STABILUS“ ypač garsėja savo technologinėmis inovacijomis, kokybės ir konkurencingų kainų politika.

Firma „STABILUS“ jau yra žinoma ilgus dešimtmečius, pasaulinėje rinkoje ji užsidirbo ir išliko dėl savo kaip patikimo ir besivystančio tiekėjo bei partnerio reputacijos

Dujinės spyruoklės ir amortizatoriai

LIFT-O-MAT – dujinės spyruoklės bei stūmoklio fiksavimo tarpinėje padėtyje galimybės. Naudojamos judančių įrangos detalių pakėlimui, tolygiam nuleidimui ir amortizavimui.

BLOC-O-LIFT – valdoma spyruoklė su spyruokliniu arba tvirtu stūmoklio fiksavimu tarpinėje padėtyje. Naudojamos pavertimo kampo, pakėlimo aukščio reguliavimui arba konstrukcinių elementų fiksavimui reikalingoje padėtyje.

STAB-O-MAT, STAB-O-BLOC – naudojamos kėdžių pakėlimui, tolygiam nuleidimui, amortizavimui.

Kategorija: