MARTIN T75 PreX pjovimo staklės

T75 PreX: naujus standartus diktuojančios staklės!

Aukščiausio lygio lankstumas
Jeigu nusprendėte įsigyti T75 PreX stakles, reiškia, kad pasirinkote patikimą aukščiausios klasės įrangą, kuri idealiai atitinka su Jūsų kasdieniu darbu susijusius poreikius.

Kai pjaunami stačiakampiai produktai iš plokštės, atliekami sudėtingi kampiniai medžio masyvo pjūviai arba dirbama su klijuotais ruošiniais, su ypatingai lanksčiai pritaikomomis T75 PreX staklėmis darbo rezultatai bus idealūs. 92° pavertimo kampas ir 204 mm pjūklo aukštis atveria naujas galimybes radikaliai pakeisti darbo procesą. Dabar Jūs galite nuspręsti koks yra geriausias ruošinio apdirbimo būdas, o ne staklės.

Description

Gamintojas: MARTIN
Šalis: Vokietija

AprašymasTechninė specifikacijaStaklių lankstinukas

MARTIN T75 medienos pjovimo stakles_1

Pjūvio aukštis iki 204 mm

Galingas 7.5 kW variklis taip pat gali būti komplektuojamas su kintamo greičio valdymo funkcija, kuri padeda užtikrinti efektyvų išskirtinio staklių pjovimo aukščio išnaudojimą. Tokie patobulinimai, kaip didesnė variklio galia iki 11 kW ir pjovimo kampas, kurio tikslumas 0,01 laipsnis, yra būtent tai, ko galite tikėtis iš MARTIN. Staklių T75 PAVERTIMO KAMPAS 92°, o dėl NAUJOS DVIPUSĖS VAROMO VELENO SISTEMOS jis nustatomas labai greitai.

MARTIN T75 medienos pjovimo stakles_2

Aiškus ir patogus darbas

MARTIN aukščiausios klasės staklėse T75 PreX integruota naudtojui patogi ir intuityvi LIEČIAMO EKRANO TECHNOLOGIJA. MARTIN diktuoja pramoninius standartus ne tik mechaninės inžinerijos, bet ir valdymo sistemų srityje. Operatorius staklių valdymą atlieka per intuityvius valdiklio dialogo langus. Nuo pjūklo iki išilginės liniuotės ir 3 ašių priešpjūklio – visos ašys reguliuojamos automatiškai. Staklių programinė įranga nuolat tobulinama. Siūlomus atnaujinimus galima lengvai įkelti į kliento turimas stakles. MARTIN staklės visada išlaiko geriausią perpardavimo vertę, kadangi niekas nenori turėti pasenusios valdymo įrangos su pasenusia programine įranga.

MARTIN T75 medienos pjovimo stakles_3

Saugumas ir patogumas

Speciali T75 Prex konstrukcijos savybė yra išskirtinė PJŪKLO APSAUGOS FUNKCIJA. Apsauga pritaikyta pjūklo aukščiui nuo 1 mm iki 204 mm bei pavertimo kampui 92°, kad nekeltų operatoriui nuolatinių sunkumų. Dėl skirtingų konsolinių, apskritų diskų kombinacijų, pjūklo apsaugos padėties nustatymas pagal atliekamą pjūvį užtikrina operatoriui idealią apsaugos zoną. Abejose pjūklo apsaugos pusėse papildomai galima įrengti daviklius, o kiekvienai pjūklo apsaugos kombinacijai valdiklis apskaičiuoja maksimalų leidžiamą pavertimo kampą bei pjūklo aukštį.

MARTIN T75 medienos pjovimo stakles_4

Skersinė liniuotė

pavertimo kampo padvigubinimas iki 92° beveik neturėjo įtakos staklių T75 skersinei liniuotei. Kai pjūklas paverčiamas į kairę pusę, skersinę liniuotę galima nustumti atgal į saugią padėtį. Tokiu būdu atsiranda vietos pjūklo apsaugai, kuri atlieka šios erdvės apsauginę funkciją. Dėl išmanios pailginimo mechanizmo konstrukcijos, jos ištraukimo bloką galima naudoti kaip atraminę plokštelę, nepriklausomai nuo liniuotės padėties. T75 skersinės liniuotės kontaktinis paviršius yra idealus trumpiems ruošiniams, net jeigu ji nustumiama atgal į saugią padėtį. Todėl Jūsų pjovimo rezultatai visada bus puikūs.

MARTIN T75 medienos pjovimo stakles_5

Stumdomas stalas su pakeičiamu stalo intarpu

MARTIN sutvirtinta plieninė kreipiančiųjų sistema buvo nuolat tobulinama nuo 1959 m. ir ji yra visų pjovimo staklių su stumdomu stalu pagrindas. Nenuginčijamas šios sistemos techninis privalumas – pastoviai tolygus ir tikslus stalo judėjimas. Kai kurie mūsų pramonės atstovai mano, kad tai, jog sutvirtintos kreipiančiosios juostos yra nuolat sutepamos alyva, yra didelis trūkumas. Bet yra priešingai – MARTIN staklių kokybė įrodo, kad būtent tai yra vienintelis būdas, užtikrinantis paviršių apsaugą nuo dulkių ir drožlių poveikio. Sutvirtintos plieninės juostos nuvalomos kiekvieną kartą, kai operatorius pastumia stalą. tai yra vienintelis būdas, garantuojantis tolygų ir lengvą stalo judėjimą visą naudojimo laiką. Stalo intarpas varžtais prisuktas prie pagrindinio stalo pailginimo padeda greitai pašalinti defektus, atsiradusius dėl sulinkusių pjūklų. Dar vienas MARTIN staklių išskirtinumas – stalą galima užfiksuoti kas 20 mm išilgai staklių ilgio.

MARTIN T60A staklių techninė specifikacija

El. variklio galia 5,5 kW (7,5kW arba 11kW pasirinktinai)
Maks. pjovimo aukštis 204 mm (su Ø 550 mm pjūklu)
Pjūklo pakreipimas -46° – +46°
Pjovimo jūklo diametras 250 – 550 mm
Pagrindinio pjūklo keitimas ProLock
Pjūklo sukimosi greitis 3800 aps./min. (2000 – 6000 aps./min. pasirinktinai)
Maks. pjūklo storis 6 mm
Pjovimo plotis 850 mm (1100 mm / 1350 mm / 1600 mm pasirinktinai)
Skersinės liniuotės ilgis 255 – 3365 mm
Stumdomo stalo ilgis 3,0 m (1,9 m / 3,3 m / 3,7 m / 4,3 m / 5,1 m pasirinktinai)
Valdiklis PowerPC
Valdymo displėjus spalvotas 5,7″ LCD jutiklinis ekranas
Pjovimo kampas/aukštis reguliuojamas elektriniu būdu mygtuko paspaudimu (greitas/lėtas režimas), įsk. skaitmeninį pjovimo kampo, aukščio ir pločio displėjų
Staklių svoris 1.600 – 2.100 kg

Papildoma informacija telefonu:

(+370 620) 26783

Norite gauti Jums skirtą pasiūlymą arba turite klausimų? Rašykite!

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų tel. nr.

Jūsų žinutė