MARTIN T70 pjovimo staklės

MARTIN T70 – aukščiausios klasės pjovimo staklės su stumdomu stalu, kurios diktuoja pramoninės įrangos standartus

T70, kaip ir bet kurios MARTIN staklės, pasižymi maksimaliomis eksploatacinėmis savybėmis. Tvirta mechaninė konstrukcija ir unikalus bei naudotojui patogus valdiklis su 10.4″ liečiamu ekranu tobulai papildo vienas kitą.

MARTIN diktuoja standartus ne tik technologijų, bet ir patogumo naudotojui srityje. Valdymo įranga, kurios išpildymas taip pat gali būti individualizuotas, žingsnis po žingsnio veda operatorių per skirtingų darbų atlikimo procesą.

Description

Gamintojas: MARTIN
Šalis: Vokietija

AprašymasTechninė specifikacijaStaklių lankstinukas

MARTIN T70 medienos pjovimo stakles_1

Naujausia valdymo technologija

Svarbiausias staklių T70 komponentas yra galingas ir naudotojui patogus valdiklis su 10.4″ monitoriumi. Operatorius vedamas per sudėtingus darbo procesus paprastai, greitai ir tiksliai. Visa reikalinga informacija matoma iš karto. Net ir su bazinės komplektacijos T70 staklėmis operatorius gali valdyti tris darbines ašis: pjovimo aukščio, pjovimo kampo ir pjovimo pločio. Papildomai T70 staklėse kaip ketvirtą ir penktą darbinę ašį galima įrengti motorizuotą skersinio pjovimo liniuotę bei lygiagretainį stalą pjovimui kampu. Jeigu staklėse yra patentuotas 3 ašių priešpjūklis, jį taip pat galima integruoti į valdiklį. Su T70 galima dirbti su iki 8 pasirinktinai susietų ašių, o tai žymiai sutrumpina reguliavimui skirtą laiką.

MARTIN T70 medienos pjovimo stakles_2

Efektyvi pagalba

MARTIN valdiklis suteikia efektyvią pagalbą, kai su pjovimo staklėmis reikia atlikti specialius darbus, tokius kaip griovelių, įlaidų ir jungimų įlaidu ir išdroža pjovimas. Žingsnis po žingsnio operatorius įveda visus reikalingus parametrus ir vadovaudamasis valdiklio pateikiama informacija atlieka visą darbo procesą. Todėl net ir nepatyrę staklių operatoriai greitai tampa ekspertais.

MARTIN T70 medienos pjovimo stakles_3

Paprastas valdymas

Naujos reikšmės konkrečiai ašiai nustatymui užtenka priliesti atitinkamo skaičiaus laukelį. Ekranas iš karto pasikeičia į įvesties režimą ir Jūs galite įvesti skaičių reikšmes. Skaičių klaviatūroje ne tik rodomos minimalios ir maksimalios reikšmės, kurias staklės gali priimti, bet ir įsimenamos paskutinės penkios įvestos reikšmės greitam priminimui. Jeigu reikia taip pat gali būti naudojamas ir integruotas skaičiuotuvas. Pradiniame („HOME“) lange galima sukurti greito pasirinkimo piktogramas, o nenaudojamas piktogramas galima ištrinti.

Tokiu būdu galėsite sekti faktines staklių reikšmes. Galimybė įrankių meniu išsaugoti iki 100 skirtingų pjūklų leidžia tiksliai apskaičiuoti pjūvius bei pakeisti įrankius. Kartą išsaugotas pjovimo įrankis gali būti nedelsiant pasirinktas ir integruotas į valdiklį. Tokiu būdu 3 ašių priešpjūklis automatiškai sureguliuojamas pagal pagrindinio pjūklo prapjovą. Beveik visais atvejais nebereikia atlikti laiką gaišinančių bandomųjų pjūvių, todėl galite iš karto koncentruotis į savo darbą.

MARTIN T70 medienos pjovimo stakles_4

Pagalba iš biuro

Papildomos duomenų sąsajos pagalba staklės gali būti sujungtos su kompiuteriu. Tokiu būdu T70 galima naudoti su MARTIN redagavimo programa ar kita plokščių pjovimo optimizavimo programa, tokia kaip ARDIS®, Boole&Partner®, Vlecad®, CAD-code® or PatternSystems®. Papildoma CPOUT sąsaja leidžia naudoti stakles praktiškai su bet kuria programine įranga. Todėl staklių operatorius darbo procesą atlieka labai našiai, o visi turimi ištekliai išnaudojami efektyviai ir užtikrinami tikslūs darbo rezultatai.

MARTIN T70 medienos pjovimo stakles_5

Išsami technologinė informacija

Tvirtas ir sunkus T70 staklių rėmas yra sutvirtintas betono mišiniu ir yra unikalus medienos apdirbimo pramonėje, kadangi būdingas tik MARTIN staklėms. Otto Martin išrado šį konstrukcinį metodą 1920-aisiais ir užpatentavo. Šiandien po 90 metų nulatinių tobulinimų MARTIN vis dar naudoja paprastą ir efektyvią rėmo konstrukciją. Plieno ir betono kombinacija užtikrina aukštą rėmo kokybę, kuri kalbant apie tvirtumo, amortizavimo ir atsparumo persisukimams savybes, yra nesulyginama su jokiomis kitomis. Ši konstrukcija pasižymi šešis kartus geresnėmis vibracijos slopinimo savybėmis nei įprasta keltaus arba suvirinta plieninė rėmo konstrukcija.

MARTIN sutvirtinta plieninė kreipiančiųjų sistema buvo nuolat tobulinama nuo 1959 m. ir ji yra visų pjovimo staklių su stumdomu stalu pagrindas. Nenuginčijamas šios sistemos techninis privalumas – pastoviai tolygus ir tikslus stalo judėjimas. Sutvirtintos plieninių kreipiančiųjų juostos yra nuolat sutepamos alyva, kad paviršiai būtų apsaugoti nuo dulkių ir drožlių poveikio. Sutvirtintos plieninės juostos nuvalomos kiekvieną kartą, kai operatorius pastumia stalą. tai yra vienintelis būdas, garantuojantis tolygų ir lengvą stalo judėjimą visą naudojimo laiką. Kita svarbi kokybę nusakanti savybė – šio komponento konstrukcijoje nėra plastikinių dalių, o tai ypač svarbu, kai kalbama apie pjūvio kokybę.

Dar vienas unikalus MARTIN standartas – keičiamas stalo intarpas, kuris varžtais pritvirtintas prie pagrindinio stumdimo stalo išstūmimo. Tokiu būdu galima lengvai pašalinti pažeidimus, atsiradusius dėl pasisukusių pjūklų. Stalą taip pat galima užfiksuoti kas 20 mm išilgai staklių ilgio. Jeigu dirbate su skirtingai spjovimo prietaisais arba stalas užkraunamas didelio svorio žaliavomis, MARTIN stalą galima visada užfiksuoti reikalingoje padėtyje.

MARTIN T70 medienos pjovimo stakles_6

Tvirta ir tiksli skersinio pjovimo liniuotė

Visose mūsų T70 staklėse yra unikali MARTIN 2 taškų skersinio pjovimo liniuotė. Esminis šios liniuotės privalumas – dviejų taškų atrama ruošiniui. Ši sistema naudinga, ypač jeigu dirbate su plonomis, lanksčiomis medžiagomis. Ištiesintos medžiagos nepastebimai sulygiuojamos išilgai liniuotės, kad pjūvis kiekvieną kartą būtų tikslus. Kokybiška 2 taškų atramos rutulinių guolių konstrukcija leidžia jai tolygiai slysti iš vienos padėties į kitą. Purvas ir dulkės neturi jokios įtakos tvirtam uždaram aliumininės liniuotės profiliui. Padidinimo stiklas, lengvai įskaitoma skalė ir standartinis tikslus vidinio atraminio elemento reguliavimas garantuoja tikslius pjūvius intervale 190 – 2020 mm. Naudojant pailginamą išorinę atramą, galima atlikti pjūvius iki 3310 mm ilgio. Skersinio pjovimo liniuotę galima nustatyti tiek skersinio pjovimo stalo gale, tiek priekyje. Bet kurioje padėtyje nuožulnus kampas bepakopiškai reguliuojamas skalėje iki 50°. Valdiklis tiksliai apskaičiuoja pjūvio kompensavimą.

MARTIN T70 medienos pjovimo stakles_7

Išilginė liniuotė

Standartinėje staklių T70 komplektacijoje yra motorizuota išilginė liniuotė, kuri padeda greitai ir tiksliai nustatyti pjovimo plotį. Valdiklis su liečiamu ekranu sumažina žmogiškų klaidų riziką matavimų atžvilgiu, todėl tai ženkliai prisideda prie tobulų pjūvių atlikimo. Tiksli nusidėvėjimui atspari išilginės liniuotės rutulinių guolių sistema užtikrina tikslų pozicionavimą bei kampo tikslumą per visą pjovimo plotį. Išilginė liniuotė tolygiai slysta staklių stalu ir jai neturi įtakos nei dulkės, nei drožlės.

Unikali MARTIN konstrukcija leidžia greitai ir paprastai nuleisti išilginę liniuotę žemiau stalo lygio. Tokiu būdu galima supjauti net ir ilgus ruošinius. Jeigu dirbant su medžio lukšto užlaidais išilginės liniuotės profilis paguldomas ant šono, valdiklis tai supranta ir kompensuoja pjovimo pločio pokytį. Išilginės liniuotės postūmiui rankiniu būdu atlikti užtenka nuspausti ant liniuotės esantį mygtuką ir nustatyti ją į reikalingą padėtį.

MARTIN T70 medienos pjovimo stakles_8

Lygiagretainis stalas pjovimui kampu / RadioCompens sistema / paraGlider

Kompanija „Otto Martin“ lygiagretainį stalą pjovimui kampu išrado daugiau nei prieš 50 metų, kad būtų galima atlikti tikslius didelių plokščių kampinius pjūvius. Nuo tada šis populiarus staklių priedas yra nuolat tobulinamas ir optimizuojamas. 1958 m. užteko skalės kampiniams pjūviams nustatyti. Šiandien stale yra integruotas skaitmeninis kampo displėjus. Stalą galima nustatyti bet kokiu kampu iki 47° su 0,01° rezoliucija. Tvirtas centrinis fiksatorius užtikrina pastovų pasikartojimą, kai stalas grąžinamas į 0° padėtį. Ne be priežasties daugiau nei trys ketvirtadaliai visų klientų, kurie įsigyja MARTIN formatinio pjovimo stakles, renkasi ir šį funkcionalų bei tiksliai veikiantį išradimą. Kai tiksliems kampiniams pjūviams naudojama skersinio pjovimo liniuotė, taip pat būtinas ir ilgio matavimo poslinkio kompensavimas. Su „RadioCompens“ sistema stalas nustumiamas į kampo pjovimo padėtį, o ruošinio ilgis kompensuojamas automatiškai. Nustačius stalo kampą, abu skaitmeniniai displėjai rodo nustatytą pjovimo ilgį, todėl reguliavimui reikalingas laikas sutrumpėja iki minimumo.

MARTIN T60A staklių techninė specifikacija

El. variklio galia 5,5 kW (7,5kW arba 11kW pasirinktinai)
Maks. pjovimo aukštis 204 mm (su Ø 550 mm pjūklu)
Pjūklo pakreipimas 0° – 46°
Pjovimo jūklo diametras 250 – 550 mm
Pagrindinio pjūklo keitimas ProLock
Pjūklo sukimosi greitis 2800/ 4000 / 5000 aps./min. (2000 – 6000 aps./min. pasirinktinai)
Maks. pjūklo storis 6 mm
Pjovimo plotis 850 mm (1100 mm / 1350 mm / 1600 mm pasirinktinai)
Skersinės liniuotės ilgis 190 – 3310 mm
Stumdomo stalo ilgis 3,0 m (1,9 m / 3,3 m / 3,7 m / 4,3 m pasirinktinai)
Valdiklis PowerPC
Valdymo displėjus spalvotas 14,4″ LCD jutiklinis ekranas
Pjovimo kampas/aukštis reguliuojamas elektriniu būdu mygtuko paspaudimu (greitas/lėtas režimas), įsk. skaitmeninį pjovimo kampo, aukščio ir pločio displėjų
Dulkių nutraukimas staklių rėmui Ø 120 mm
Dulkių nutraukimas pjūklo apsauga Ø 100 mm
Staklių svoris 1.600 – 2.200 kg

Papildoma informacija telefonu:

(+370 620) 26783

Norite gauti Jums skirtą pasiūlymą arba turite klausimų? Rašykite!

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų tel. nr.

Jūsų žinutė