MARTIN T65 pjovimo staklės

The T65: MARTIN’s interpretation of the premium entry level-class saw.

The T65 combines traditional operating methods with the most modern electronic support. This innovative control structure speeds up work and leads to a more intuitive understanding of the machine’s function by the operator.

With the proven 5.7“ touchscreen controller at eye level, the operator is guided through individual work processes step by step. Sturdy mechanical design in combination with sophisticated control technology form a well-balanced machine. MARTIN does not only set industry standards when it comes to technology but also when it comes to user-friendliness.

Description

Gamintojas: MARTIN
Šalis: Vokietija

AprašymasTechninė specifikacijaStaklių lankstinukas

MARTIN T65 medienos pjovimo staklės

Paprastas valdymas

T65 valdymo įrangą sudaro galingas ir patogus naudotojui valdiklis. 5.7″ spalvotas liečiamas staklių ekranas atitinka pramoninius standartus, kurie taikomi naudojimo paprastumui, funkcionalumui, saugumui ir patogumui. Visa reikalinga informacija matoma iš karto. Žingsnis po žingsnio operatoriui pateikiamos užuominos kaip atlikti sudėtingus darbo procesus, todėl dirbti su staklėmis ir pasiekti tikslių rezultatų dar paprasčiau. T65 staklėse pjūklo aukštis ir kampas reguliuojami elektroniniu būdu, be to, šiose staklėse yra standartinė MARTIN įrankių perskaičiavimo funkcija, todėl staklės visada „žino“ pjūklo plotį ir skersmenį. Staklėse taip pat gali būti įrengtas ir į valdiklį integruotas papildomas motorizuotas išilginės liniuotės reguliavimas. T65 leidžia dirbti su iki 8 pasirinktinai susietų ašių, o tai žymiai sutrumpina reguliavimui skirtą laiką.

Martin_T65_medienos_pjovimo_stakles_2

Pjūvio aukštis iki 204 mm

Didelis pjovimo aukštis 204 mm ir pavertimo kampo intervalas nuo 0 iki 46° užtikrina lankstų sudėtingų darbų atlikimą. Su ProLock sistema pagrindinį pjūklą ir priešpjūklius galima pakeisti greitai ir lengvai. T65 sukimosi greitis lengvai reguliuojamas per angą staklių stale. Su papildoma kintamo greičio valdymo funkcija, RPM galima pritaikyti skirtingų dirbtinių žaliavų apdirbimui. Pjūklo sukimosi greitį galite įvesti neišjungdami staklių.

Martin_T65_medienos_pjovimo_stakles_3

Tiksli išilginė liniuotė

T65 staklių išilginę liniuotę galima lengvai pastumti ranka ir nustatyti labai tikslioje padėtyje. Išilginė liniuotė komplektuojama su rutulinių guolių kreipiančiąja sistema, kuri garantuoja maksimalų tikslumą ir leidžia liniuotei tolygiai ir be pasipriešinimo slysti stalu. Jeigu reikia pjauti dideles plokštes, kai staklių stalas turi būti tuščias, išilginę liniuotę galima visiškai negaištant laiko nuimti nuo vežimėlio. Su papildomu ranka pasukamu ratuku pjovimo matmenys gali būti rodomi iš darbinės padėties per visą pjovimo plotį. Į valdymo įrangą integruotas skaitmeninis displėjus (rezoliucija 0,1 mm) garantuoja maksimalų tikslumą. Valdiklyje taip pat galite nustatyti ruošinio storį taip, kad išilginės liniuotės parodymai apibrėžtų ruošinio viršutinę, o ne apatinę pusę ir operatorius galėtų tiksliai atlikti nuožulnius pjūvius. Sudėtingi kampiniai pjūviai į kairę pjūklo pusę tampa „vaikų žaidimu.“ Papildoma motorizuota išilginė liniuotė greitai (maždaug 300 mm/s) ir tiksliai (0,1 mm) perima valdiklyje įvestus duomenis. Be to, staklės svarankiškai atpažįsta pavojingą zoną aplink pjūklą ir išilginė liniuotė iš lėto juda link pjūklo linijos, kad būtų užtikrinamas operatoriaus saugumas.

Martin_T65_medienos_pjovimo_stakles_7

Išsami technologinė informacija

Tvirtas ir sunkus T65 staklių rėmas yra sutvirtintas betono mišiniu ir yra unikalus medienos apdirbimo pramonėje, kadangi būdingas tik MARTIN staklėms. Otto Martin išrado šį konstrukcinį metodą 1920-aisiais ir užpatentavo. Šiandie po 90 metų nulatinių tobulinimų MARTIN vis dar naudoja paprastą ir efektyvią rėmo konstrukciją. Plieno ir betono kombinacija užtikrina aukštą rėmo kokybę, kuri kalbant apie tvirtumo, amortizavimo ir atsparumo persisukimams savybes, yra nesulyginama su jokiomis kitomis. Ši konstrukcija pasižymi šešis kartus geresnėmis vibracijos slopinimo savybėmis nei įprasta keltaus arba suvirinta plieninė rėmo konstrukcija.
MARTIN sutvirtinta plieninė kreipiančiųjų sistema buvo nuolat tobulinama nuo 1959 m. ir ji yra visų pjovimo staklių su stumdomu stalu pagrindas. Nenuginčijamas šios sistemos techninis privalumas – pastoviai tolygus ir tikslus stalo judėjimas. Sutvirtintos plieninių kreipiančiųjų juostos yra nuolat sutepamos alyva, kad paviršiai būtų apsaugoti nuo dulkių ir drožlių poveikio. Sutvirtintos plieninės juostos nuvalomos kiekvieną kartą, kai operatorius pastumia stalą. tai yra vienintelis būdas, garantuojantis tolygų ir lengvą stalo judėjimą visą naudojimo laiką. Kita svarbi kokybę nusakanti savybė – šio komponento konstrukcijoje nėra plastikinių dalių, o tai ypač svarbu, kai kalbama apie pjūvio kokybę.
Dar vienas unikalus MARTIN standartas – keičiamas stalo intarpas, kuris varžtais pritvirtintas prie pagrindinio stumdomo stalo išstūmimo. Tokiu būdu galima lengvai pašalinti pažeidimus, atsiradusius dėl pasisukusių pjūklų. Stalą taip pat galima užfiksuoti kas 20 mm išilgai staklių ilgio. Jeigu dirbate su skirtingai spjovimo prietaisais arba stalas užkraunamas didelio svorio žaliavomis, MARTIN stalą galima visada užfiksuoti reikalingoje padėtyje.

Martin_T65_medienos_pjovimo_stakles_4

Tiksli skersinė liniuotė

Patyrę medienos apdirbimo specialistai teigia, kad tikslus reguliavimas yra labai svarbi skersinio pjovimo liniuotės kokybę nuskanti savybė. Įprasta, kad dažnai pjovimo matmenis reikia pakoreguoti labai nedaug, o be tikslaus reguliavimo to padaryti jokių šansų! Visose T65 staklėse yra padidinimo stiklas, lengvai skaitoma skalė ir standartinis atraminių elementų tikslus reguliavimas. Kita įtikinama skersinės liniuotės savybė – tolygus ir tikslus atraminių elementų valdymas. Kokybiška atraminių elementų rutulinių guolių konstrukcija leidžia jiems tolygiai slysti iš vienos padėties į kitą. Skersinio pjovimo liniuotę galima nustatyti tiek skersinio pjovimo stalo gale, tiek priekyje. Bet kurioje padėtyje nuožulnus kampas bepakopiškai reguliuojamas skalėje iki 50°. Valdiklis tiksliai apskaičiuoja pjūvio kompensavimą.

Martin_T65_medienos_pjovimo_stakles_5

Visus reikalavimus atitinkantis priešpjūklis

Priešpjūklis neleidžia susidaryti atplaišoms ant kraštų, kai pjaunamos medžio lukšto ir laminato plokštės. T65 staklėse yra du priešpjūkliai. Abu šiuos priešpjūklius galima įjungti ir išjungti bei nustatyti jų padėtį elektroniniu būdu iš operatoriaus valdymo pulto, o jų pakėlimas ir nuleidimas atliekamas pneumatiniu būdu.
Dviejų ašių sistema yra labai patogi naudotojui. Pilno integravimo į valdiklį galimybė padeda atlikti visus reikalingus nustatymus. Priešpjūklio pozicionavimas kairėje/dešinėje pusėje pagrindinio pjūklo dešiniojo peties atžvilgiu ir priešpjūklio aukščio reguliavimas atliekami automatiškai. Prapjovos plotis reguliuojamas naudojant pleištus. Jeigu naudojate 2 ašių priešpjūklio ir T6522 ScribeMaster pjūklo sistemą, prapjovos plotį nustatysite vos per keletą sekundžių. Su priešpjūklio pjūklais galite naudoti pagrindinį pjūklą, kurio skersmuo iki 500 mm. Jeigu nuimsite priešpjūklio pjūklus ir flanšą, galėsite dirbti su pjūklais, kurių skersmuo iki 550 mm.
MARTIN 3 ašių priešpjūklio sistema yra pilnai integruota į valdiklį ir padeda atlikti visus reikalingus nustatymus. Pilnai integruotas priešpjūklis susietas su valdiklio įrankių meniu, todėl priešpjūklio plotis nustatomas automatiškai pagal kiekvieną pagrindinį pjūklą, kurio duomenys prieš tai buvo įvesti į valdiklį. Sistemos kalibravimą užtenka atlikti vieną kartą. Laiką gaišinantys bandomieji pjūviai visiškai nereikalingi.

Martin_T65_medienos_pjovimo_stakles_6

Lygiagretainis stalas pjovimui kampu / RadioCompens sistema / paraGlider

Kompanija „Otto Martin“ lygiagretainį stalą pjovimui kampu išrado daugiau nei prieš 50 metų, kad būtų galima atlikti tikslius didelių plokščių kampinius pjūvius. Nuo tada šis populiarus staklių priedas yra nuolat tobulinamas ir optimizuojamas. 1958 m. užteko skalės kampiniams pjūviams nustatyti. Šiandien stale yra integruotas skaitmeninis kampo displėjus. Stalą galima nustatyti bet kokiu kampu iki 47° su 0,01° rezoliucija. Tvirtas centrinis fiksatorius užtikrina pastovų pasikartojimą, kai stalas grąžinamas į 0° padėtį. Ne be priežasties daugiau nei trys ketvirtadaliai visų klientų, kurie įsigyja MARTIN formatinio pjovimo stakles, renkasi ir šį funkcionalų bei tiksliai veikiantį išradimą. Kai tiksliems kampiniams pjūviams naudojama skersinio pjovimo liniuotė, taip pat būtinas ir ilgio matavimo poslinkio kompensavimas. Su „RadioCompens“ sistema stalas nustumiamas į kampo pjovimo padėtį, o ruošinio ilgis kompensuojamas automatiškai. Nustačius stalo kampą, abu skaitmeniniai displėjai rodo nustatytą pjovimo ilgį, todėl reguliavimui reikalingas laikas sutrumpėja iki minimumo.

MARTIN T60A staklių techninė specifikacija

El. variklio galia 5,5 kW (7,5kW arba 11kW pasirinktinai)
Maks. pjovimo aukštis 204 mm (su Ø 550 mm pjūklu)
Pjūklo pakreipimas 0° – 46°
Pjovimo jūklo diametras 250 – 550 mm
Pagrindinio pjūklo keitimas ProLock
Pjūklo sukimosi greitis 2800/ 4000 / 5000 aps./min.
Maks. pjūklo storis 6 mm
Pjovimo plotis 850 mm
Skersinės liniuotės ilgis 95 – 3220 mm
Stumdomo stalo ilgis 3,0 m
Valdymo displėjus spalvotas LCD jutiklinis ekranas
Pjovimo kampas/aukštis reguliuojamas elektriniu būdu mygtuko paspaudimu (greitas/lėtas režimas), įsk. skaitmeninį pjovimo kampo displėjų
Išilginė liniuotė tikslus reguliavimas pagal skalę
Dulkių nutraukimas staklių rėmui Ø 120 mm
Dulkių nutraukimas pjūklo apsauga Ø 100 mm
Staklių svoris 1.600 – 2.200 kg

Papildoma informacija telefonu:

(+370 620) 26783

Norite gauti Jums skirtą pasiūlymą arba turite klausimų? Rašykite!

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų tel. nr.

Jūsų žinutė