MARTIN T60A pjovimo staklės

T60A – tobula įžanga į aukščiausios kokybės pradedantiesiems skirtų pjovimo staklių pasaulį

Tolygiai judantis pjūklas, sklandus ir tikslus stumdomo stalo valdymas bei tiksli išilginė liniuotė; visos pagrindinės savybės, kurias medienos apdirbimo specialistai nurodo kaip svarbiausius aukštos kokybės pjovimo staklių su stumdomu stalu aspektus.

Description

Gamintojas: MARTIN
Šalis: Vokietija

AprašymasTechninė specifikacijaStaklių lankstinukas
Martin T60A medienos pjovimo staklės

Darbas nukreiptas į esminius dalykus

T60A puikiai papildo MARTIN pjovimo staklių liniją. Šiose staklėse visas dėmesys sutelktas į pagrindinius dalykus, tačiau jose taip pat rasite ir viską, kas būtina MARTIN aukščiausios kokybės pradedantiesiems skirtose pjovimo staklėse. Pjovimo aukštis ir kampas reguliuojami elektriniu būdu mygtuko paspaudimu, taip pat yra ir skaitmeninis pjovimo kampo displėjus.

MARTIN T60A medienos pjovimo staklės

Galingas variklis

T60A pagrindinio pjūklo variklis yra su 5000 rpm 4 kW varikliu. Maksimalus staklių pjūklo skersmuo 315 mm, apsaugotas sumontuota skėtimo peilio apsauga. Papildomai galite įsigyti „pjovimo aukščio paketą“, kurį sudaro galingesnis 5.5 kW variklis su trim galimais sukimosi greičio pasirinkimais ir pjūklo apsauga iš viršaus. Maksimalus T60 pjovimo aukštis yra 87,5 mm; su „pjovimo aukščio paketu“ galima pjauti plokštes iki 130 mm. Su standartine „greito pakeitimo“ sistema pjūklų pakeitimui užtenka sekundžių. Kad medžio lukšto arba laminuotų plokščių pjūviai būtų švarūs, papildomai galima įsigyti 2 ašių priešpjūklį. MARTIN T60A medienos pjovimo staklės

Aukštos kokybės mechaninė konstrukcija

Kaip ir visi svarbūs MARTIN pjovimo staklių mechaniniai komponentai, taip ir staklių T60 stumdomas stalas, skersinio pjovimo liniuotė bei išilginė liniuotė užtikrina maksimalų tikslumą ir ilgaamžiškumą. Stumdomas stalas suprojektuotas taip, kad atitiktų Jūsų firmai MARTIN keliamus lūkesčius: su pakeičiamu stalo intarpu ir patvariu, briaunotu, tuščiaviduriu aliuminio profiliu. Kita svarbi savybė – tolygus dviejų atraminių elementų judėjimas išilgai skersinės liniuotės bėgelio.

MARTIN T60A medienos pjovimo staklės

Elektriniu būdu reguliuojamas priešpjūklis

T60A sistemoje priešpjūklio padėtis ir aukštis greitai ir paprastai reguliuojami mygtuko paspaudimu. Kaip ir įprastose sistemose priešpjūklis reguliuojamas su pleištais. Jis pakeliamas ir nuleidžiamas pneumatiniu būdu. Priklausomai nuo konkretaus darbo, agregatą galima įjungti ir išjungti neprarandant brangaus laiko, o nustatymai išsaugomi.

MARTIN T60A medienos pjovimo staklės

Rankinis išilginės liniuotės reguliavimas

T60A staklių išilginė liniuotė reguliuojama rankiniu būdu pagal skalę. Standartinės savybės apima tikslų reguliavimą ir liniuotės tvirtinimo laikiklį, kai liniuotė demontuojama nuo stalo. Išmani kreipiančiosios sistemos sistema su keturiais rutuliniais guoliais garantuoja ilgalaikį patikimumą.

MARTIN T60A staklių techninė specifikacija

El. variklio galia 4 kW
Maks. pjovimo aukštis 87,5 mm (su Ø 315 mm pjūklu)
Pjūklo pakreipimas 0° – 46°
Pjūklo diametras 250 – 315 mm
Pagrindinio pjūklo keitimas ProLock
Pjūklo sukimosi greitis 5000 aps./min.
Maks. pjūklo storis 6 mm
Pjovimo plotis 850 mm
Skersinės liniuotės ilgis 95 – 3220 mm
Stumdomo stalo ilgis 3,0 m
Pjovimo kampas/aukštis reguliuojamas elektriniu būdu mygtuko paspaudimu (greitas/lėtas režimas), įsk. skaitmeninį pjovimo kampo displėjų
Išilginė liniuotė tikslus reguliavimas pagal skalę
Dulkių nutraukimas staklių rėmui Ø 120 mm
Dulkių nutraukimas pjūklo apsauga Ø 100 mm
Staklių svoris 1.300 – 1.500 kg

Papildoma informacija telefonu:

(+370 620) 26783

Norite gauti Jums skirtą pasiūlymą arba turite klausimų? Rašykite!

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų tel. nr.

Jūsų žinutė