LV

BY

EN

Įvairiapusiška ir ekonomiška: Kraštų klijavimo staklės iš BRANDT ir HOMAG

Komentarai įrašui Įvairiapusiška ir ekonomiška: Kraštų klijavimo staklės iš BRANDT ir HOMAG yra išjungti Medienos apdirbimas, Naujos Technologijos, Pranešimai

Nuo amatininkų iki pramonininkų BRANDT ir HOMAG parodos XYLEXPO metu pristatys tris kraštų klijavimo stakles įvairiapusiam panaudojimui.
BRANDT Highflex serijos staklės našumo klasėje išsiskiria viršutiniu prispaudimo diržu, kuris skirtas ypač tiksliam ruošinių transportavimui. Visiems, kurie siekia kuo efektyviau panaudoti PUR, EVA klijus arba išgauti nulinę siūlę naudojant air
Tec technologiją, staklės BRANDT KDF 860 edition yra optimalus sprendimas. Norintys pajusti laisvę apdirbant pačias įvairiausias medžiagas, gali rinktis lengvai konfigūruojamas stakles KAL 370 profiLine iš HOMAG.

Aukite kartu su HOMAG Group:
Kraštų klijavimo staklės – nuo mažiausių iki didžiausių

Highflex 1440: Idealus valdymas dėl viršutinio prispaudimo diržo.
Kaip ir visos šios serijos staklės, Highflex 1440 jau standartinėje komplektacijoje yra automatizuotos bei turi galimybę greitam perkomplektavimui. Staklėse yra integruotas „Quick-melt“ klijavimo agregatas, užtikrinantis nepertraukiamą gamybą ir optimalią klijų kokybę. Taip pat, šiose staklėse pristatomas naujasis viršutinio prispaudimo diržas. Jis skirtas plokštuminiam prispaudimui ir ruošinių apdirbimui, kurių paviršius yra itin jautrus. Diržas šioje naudingumo klasėje yra absoliuti naujovė ir skirtas optimaliam ruošinio transportavimui staklėse.

Fig_1_BRANDT_Highflex1440_powerTouch_web

Highflex 1440: jau standartinėje komplektacijoje yra automatizuotos

KDF 860 edition: PUR-, EVA klijai arba nulinė siūlė su airTec
Kelių etapų apdirbimo freza ir drožtukas, servo varikliai kampų apdirbimui arba pilnas visų agregatų automatizavimas: kiekvienam reikliam klientui šios staklės – teisingiausias pasirinkimas. Kad sunkius ir didelius ruošinius būtų lengviau uždėti, staklių padavimo pusėje yra stalas su oro pagalvės funkcija. Ypač įvairiapusiškos apdirbant kraštus: gamintojai, kurie nori užtikrinti klientams pagamintų briaunų atsparumą vandeniui ir karščiui, naudoja PUR klijus. Staklėse KDF 860 edition naudojant PUR klijus gaunama ideali briaunos siūlė; technologija tinka gaminant virtuvės, vonios ir vaikų kambario baldus. Šių aukštų reikalavimų išpildymui naudojamas specialus užnešimo agregatas A34. Jis yra lengvai valomas bei jame galima greitai pakeisti klijus.

Fig_2_BRANDT_KDF_860_edition_web

KDF 860 edition: Įvairiapusiškas kraštų apdirbimas – su PUR klijais, EVA klijais arba airTec nuline siūle

Papildomai staklėse sumontuotas airTec agregatas, pagaminantis idealią nulinę siūlę. Tokiu būdu naudotojas gali laisvai rinktis: ar jam naudoti krašto aktyvinimo karštu oru funkciją ar naudoti įprastinį klijų užnešimą (PUR arba EVA) klijų ritinėlio pagalba. Sumažėja paruošimo laikas!

KAL 370 profiLine: individualumas ir išskirtinis ekonomiškumas
Kraštų klijavimo staklių KAL 370 profiLine našumą ir komplektaciją galima lengvai konfigūruoti. Staklės, pirmą kartą pristatytos parodoje LIGNA 2015, ir iškart patenkino aukštus reikalavimus, kuriuos šiai dienai kelia baldų gamintojai dėl didėjančios medžiagų įvairovės rinkoje. profiLine kraštų klijavimo staklės tinka apdirbti kraštus iš įvairių medžiagų, išsiskiria inovatyvia technologija ir gaunama aukštos kokybės produkcija, bei pasižymi ekonomiškumu. Dėka ruošinių padavimo sistemos ruošiniai paduodami itin tiksliai.

Fig_3_HOMAG_KAL_370_profiLine_frei_web

KAL 370 profiLine: individualumas ir išskirtinis ekonomiškumas

Modulinė šios serijos staklių sistema siūlo rinktis iš 20, 25 ir 30 m/min padavimo greičio, pasižymi patikima konstrukcija, optimalia gaunamo krašto kokybe, galimybe rinktis iš kelių agregatų – o iš patirties galime pasakyti, kad šie privalumai greitai atsiperka.

 • Kraštų apvalinimo agregatas FK31 powerTrim
  Aukšta kokybė paremta profesionaliu klijavimo procesu bei kokybišku baigiamuoju apdirbimu. Kokybės didinime kraštų apvalinimas vaidina esminį vaidmenį, o HOMAG staklėse už tai atsako kraštų apvalinimo agregatas FK31 powerTrim su servo pavara. Dėka pavaros su moderniais linijiniais varikliais judėjimas suprogramuojamas, kuomet kraštų juosta frezuojama ruošinių siauriausiose vietose.
  Sumažinta masė ir išcentrinės jėgos kompensavimas užtikrina stabilų frezavimo įrankio ir ruošinio judėjimą staklėse. Be to, sumažinti inercijos momentai, dėl to, kad frezavimo įrankis ir kopijavimo ritinėlis išdėstyti vienoje ašyje, tai suteikia konstrukcinį stabilumą bei leidžia saugiai valdyti kopyrą ir frezavimo įrankį. Kiti privalumai: elektroninio kopyro dėka viso kontūro metu gaunama pastovi kopijavimo jėga – nepriklausomai nuo greičio. Išvengiama poveikio, kurį daro mechaninių komponentų, kaip antai kopijavimo kojelės arba pneumatinio cilindro, dėvėjimasis.
  Kad būtų sumažinti techninio aptarnavimo laikai ir padidintas produktyvumas, šias kraštų apvalinimo agregato FK31 powerTrim funkcijas galima automatizuoti: nustatymas pagal tris skirtingus radiusus ir nuožulas, kopijavimo ritinėlio skersmens nustatymas, kopijavimo jėgos ir aps. sk. reguliavimas.
 • Kraštų storio kompensavimas atsižvelgiant į racionalią gamybą
  Norint gauti vienodai gerą apdirbimo kokybę esant kraštų storio paklaidoms, stakles KAL 370 profiLine galima komplektuoti su kraštų storio kompensatoriumi. Jis matuoja kraštų storį vieną kartą ruošinyje ir automatiškai atlieka vertikalią ir horizontalią korekciją ties multifunkciniu frezevimo agregatu MF21, ties kraštų apvalinimo agregatu FK31 powerTrim ir ties baigiamuoju nuvalymo įrenginiu MN21 virš servo ašies: greita, valdoma iš programos, tikslu ir atkartojama.
 • Tikslumas prasideda nuo ruošinių padavimo sistemos
  Staklės KAL 370 profiLine gali būti papildomai komplektuojamos su EZ14. Ši sistema ruošinius į kraštų klijavimo stakles paduoda automatiškai ir itin tiksliai, kuomet operatorius ruošinius sukrauna ant padavimo stalo su oro pagalvės funkcija ir įjungia stakles. Lygiagretus, kampinis supjovimas tampa nebereikalingas. Ruošiniai pagal kampą paduodami išilgai ir skersai. EZ14 idealiai tinka skirtingo dydžio ruošiniams – partijos apimtis 1.

  Fig_4_HOMAG_EZ14_frei_web

  EZ14: Itin tiksli ruošinių padavimo sistema

 • Geresnė kokybė dėl tikslesnės vizualizacijos
  Staklėse KAL 370 profiLine sumontuota powerTouch sistema – tai inovatyvus ir intuityvus staklių valdymas, sukurtas HOMAG Group. Programinės įrangos atnaujinimai pagerina apdirbimo kokybę ir sutaupo laiko bei padeda operatoriui tiksliai paduoti ruošinį ir kraštų medžiagą. Padavimo vizualizavimas leidžia grafiškai atvaizduoti transportavimo ir apdirbimo procesus, kuomet ruošinys yra paduodamas į stakles. Jis taipogi padeda išvengti klaidų ruošinius paduodant rankiniu būdu į automatinio apdirbimo celes. Juostų vizualizavimas operatoriui parodo kokia tvarka reikia paduoti kraštų juostas. Kraštų juostų tvarka ir plokščių medžiaga tarpusavyje suderinama prieš gamyba.
 • Mobili aplikacija ServiceBoard
  Siekiant papildomai apsisaugoti nuo ekstremalių sutrikimų, staklėse KAL 370 profiLine įdiegiama aplikacija ServiceBoard. Mobile live-video diagnostika, Online-serviso pranešimai arba Online-atsarginių dalių parduotuvė eParts suteikia greitą pagalbą gedimo atveju bei mažina kaštus.