LV

BY

EN

Freestyle-5-ių ašių technologija pradedantiesiems

Komentarai įrašui Freestyle-5-ių ašių technologija pradedantiesiems yra išjungti Medienos apdirbimas, Naujos Technologijos, Pranešimai

Kompaktiška technologija ir daugiau laisvos vietos aplink stakles – tai naujoji CNC staklių koncepcija. Prie WEEKE Venture 115 staklių, dėl įdiegtų saugumo priemonių, galima laisvai prieiti iš visų pusių. Šios 5-ių ašių staklės yra tik viena iš devynių galimų šios serijos komplektacijų: galite rasti 3-jų, 4-ių arba 5-ių ašių apdirbimo sprendimus pradedant dirbti su horizontalaus apdirbimo CNC centrais.

WEEKE Venture 115 - Lintera

Naujosios WEEKE Venture 115 – Freestyle 5-ių ašių technologija ir daugiau vietos 360°

5-ių ašių apdirbimo galva dėl savo kompaktiškos konstrukcijos, tiesioginio jėgos perdavimo ir panaudotų plačių guolių išsiskiria ypatingu tvirtumu, be to, sumontavus stakles, jos užima iki 15% mažiau vietos. Stakles galima pradėdi eksploatuoti per vieną dieną ir jo yra pakankamai galingos atlikti bet kokias keliamas užduotis. Papildomai galima pasirinkti „komforto paketą“, kuris leidžia tiesiogiai valdyti kai kurias staklių funkcijas be valdymo pulto.

5-ių ašių apdirbimas ar kraštų klijavimas? Abi funkcijos vienose staklėse!

HOMAG Venture BMG 300 šeimą papildė naujas narys – apdirbimo centras Venture BMG 312/V. Su šiuo papildymų atsirado ir naujos galimybės: amatininkams ir gamybininkams nekils daugiau abejonių, ar rinktis 5-ių ašių technologiją, ar stakles, skirtas forminių detalių kraštų apklijavimui. Naujasis BMG 312/V sujungia šias dvi technologijas į vienerias stakles.

Išsamesnį staklių katalogą galite rasti čia.