LV

BY

EN

Lintera

Geografija

UAB „Lintera“ įkurta 1992 m. Jonavoje ir sėkmingai veiklą vykdo Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos rinkose. Ilgametė patirtis bei patikimi partneriai padeda rasti ir pasiūlyti optimalų sprendimą tiek pradedantiems verslą, tiek jau vykdantiems veiklą. Kvalifikuoti darbuotojai greitai ir kokybiškai padės išspręsti iškilusias problemas, o taip pat padės išsirinkti patikimiausią ir geriausią įranga, įrankius bei medienos stakles, atsižvelgiant į individualius klientų poreikius bei turimus išteklius. UAB „Lintera“ specialistai veda teorinius ir praktinius mokymus, konsultuoja techniniais klausimais. Bendrovė atlieka visų parduotų įrankių ir įrangos garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Pagrindiniai įmonės klientai – didžiausios mašinų, staklių, baldų, medienos, pramoninių ir žemės ūkio technikos gamybos, elektros, chemijos ir metalurgijos pramonės, laivų statybos, naftos ir dujų perdavimo įmonės. UAB „Lintera“ yra susitelkusi ir plečia savo veiklą šiose pagrindinėse srityse:

  • Medienos apdirbimo įranga ir įrankiai – platus medienos apdirbimo įrangos ir įrankių asortimentas. Integruoti baldų, grindų, statinių konstrukcijų ir medinių namų gamybos sprendimai. Aspiracinės ir saugos sistemos.
  • Pavaros ir kontrolė, automatizacija – integruoti ir individualūs komponentų tiekimo sprendimai įmonėms, kurios dirba įrangos gamybos, apdirbimo įrankių gamybos, naftos, dujų, apdirbimo pramonės bei chemijos pramonės srityje.
  • Pramoniniai įrankiai – pramoniniai įrankiai, elektriniai ir pneumatiniai įrankiai, dinamometriniai įrankiai, keliamieji ir medienos apdirbimo įrankiai, abrazyvinės medžiagos, kietmetalio pjovimo įrankiai.
  • Techninis aptarnavimas – autorizuotas „Bosch Rexroth AG“ aptarnavimo centras. Hidraulinės įrangos diagnostika ir komponentų taisymas. Medienos apdirbimo įrangos garantinis ir pogarantinis servisas.

UAB „Lintera“ tikslai ir užduotys – įsipareigojimų prieš partnerius vykdymas. Pagrindinis būdas pasiekti užsibrėžtą tikslą – diegti pirmaujančias technologijas, o atsižvelgiant į bendrovės veiklos kryptis, diegti progresyvias technologijas ir jų valdymo sistemas, kad pakiltų įmonės klientų gaminamų įrengimų techninis lygis ir kokybė. Gaunamas rezultatas:

  • patenkintas užsakovas – jo įranga turi pasisekimą;
  • patenkintas partneris – plečiasi bendradarbiavimas ir auga gamybos apimtys;
  • patenkintas darbuotojas – didėja pardavimo apimtys ir sėkmingai įgyvendintų projektų skaičius.

UAB „Lintera“ istorija

1992 m. UAB „Lintera“ įkūrimas Jonavos mieste, Lietuva
1999 m. UAB „Lintera“ atstovybės įkūrimas Minske, Baltarusija
2000 m. UAB „Lintera“ filialo įkūrimas Rygoje, Latvija
2001 m. UAB „Lintera“ filialo įkūrimas Vilniuje, Lietuva
2002 m. užsienio kapitalo įmonės „Lintera TechService“ įkūrimas Minske, Baltarusija
2005 m. užsienio kapitalo įmonės „Lintera TechService“ filialo įkūrimas Žlobine, Baltarusija
2009 m. UAB „Lintera“ filialo įkūrimas Klaipėdoje, Lietuva
2011 m. įmonėje dirba daugiau kaip 160 darbuotojų