LV

BY

EN

airTec – Pirmas žingsnis į besiūlių sujungimų technikos taikymą

Komentarai įrašui airTec – Pirmas žingsnis į besiūlių sujungimų technikos taikymą yra išjungti Medienos apdirbimas, Naujos Technologijos, Pranešimai

Baldų pramonėje kokybei keliami labai griežti reikalavimai, be to, stiprėja nematomų sujungimų tendencija. Biuro, vonios ir virtuvės baldų gamintojai šiandien daug dėmesio skiria įvairioms besiūlio sujungimo technikoms. Homag siūloma airTec-sistema yra idealus sprendimas, pristatantis besiūlių sujungimų techniką medžio apdirbimo dirbtuvėms bei vidutinio dydžio įmonėms.

Dirbant su airTec naudojama speciali kraštų medžiaga, kurią sudaro „kietas“ dekoratyvus sluoksnis ir išsilydantis funkcinis sluoksnis. Funkcinį sluoksnį išlydo airTec agregatas ir kraštų medžiaga prispaudžiama prie ruošinio.

Reikšmingi privalumai: Agregatas gali būti naudojamas nuolat, nemažinant krašto medžiagos atitraukimo jėgos ir nedidinant staklių aplinkos temperatūros. Ir aišku nereikia net sakyti, kad valdymas yra integruotas į stakles.

Idealus vaizdas ir begalinis medžiagų bei spalvų pasirinkimas

HOMAG airTec gali būti naudojama visomis šiuo metu populiariomis lazeriniam apdirbimui pritaikytomis kraštų medžiagomis. Funkcinį sluoksnį galima koreguoti pagal specialius produktui keliamus kliento reikalavimus.

 

Pilnas lankstumas atskiroms airTec kraštų medžiagoms pagal poreikį

Šiuo metu ne visų dekoro tipų kraštų juostos yra pritaikytos darbui su airTec. Kad klientas galėtų gaminti net ir nedidelius kiekius pats arba pagal poreikį, HOMAG siūlo sprendimą su pirminio padengimo staklėmis KBE 100.

HOMAG airTec techniniai duomenys
Pastūmos greitis 20 m/min. (1)*
25 m/min. (2)*
Ruošinio storis 8 – 40 mm
Darbinis slėgis 2 – 4 bar
Nominalus slėgis 6 bar
Oro sunaudojimas 650 Nl/min. (1)*
910 Nl/min. (2)*
Min. ruošinių tarpas 400 mm
* Ruošinio storis 19 mm, ruošinio ilgis 1,000 mm, darbinis slėgis 2 bar (1) ir 3 bar (2)
airTect_besiule_sujungimo_technologija-01

Besiūlių sujungimų technikos pavyzdžiai